Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Romantični oddih za 2 osebi v sobi za razvajanje v Prleški vasi v Ljutomeru
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Čudovit oddih za 2 osebi v apartmaju v Prleški vasi v Ljutomeru
V tej ponudbi so na voljo številne druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
3-urno wellness razvajanje za 2 osebi v Prleški vasi v Ljutomeru
Razstrupite se v savni, uživajte v masažni kadi in se razvajajte na masažnem stolu!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hoteli
- Apartmaji Slovenija
- Hoteli Slovenija
- 50 % na 3-dnevni jesenski oddih v Ljutomeru: 2x nočitev za 2 osebi z zajtrkom + večerno kopanje v Termah Banovci + celodnevna izposoja koles + steklenica vina + narezek, v apartmajih Silva!
Jesenska sprostitev v dvoje.
Doživite pristno naravo in se zlijte z njo vsaj za nekaj dni!
Svet med Muro in Dravo je izjemno bogat z naravno dediščino. Obe reki nudita življenjski prostor številnim ogroženim živalskim in rastlinskim vrstam. Domačini si ob krajinskem parku Jeruzalem in krajinskem parku Radgonsko – kapelske gorice prizadevajo za ustanovitev regijskega parka Mura in krajinskega parka Središče ob Dravi.
Terme Banovci so že desetletja znan balneološki center, tako domačinom, kot tudi v Sloveniji in vedno več v tujini. Redko katero zdravilišče lahko ponudi svojim uporabnikom, turistom ali pacientom, takšne možnosti kot Terme Banovci. V Banovcih nam je narava podarila celo dve vrsti termomineralne vode iz različnih vrtin, ki se razlikujeta po temperaturi in sestavi in s tem tudi po različnih efektih. En vodni vir je bolj bogat z parafinskimi snovmi, drugi pa z CO2, ki je poleg bogate saturacije z minerali, osnova za zdravilni pristop pri različnih boleznih.
Po obsežnih medicinskih raziskavah je voda certificirana iz strani Ministrstva za zdravstvo Republike Slovenije kot naravno zdravilno sredstvo in indikacijsko klasificirana v terapevtski namen.
Zakaj bi obiskali te kraje?
Le kje se pije boljše vino in trga slastnejše grozje, kot ga ponujajo jeruzalemski griči?
Klopotec je najbolj razširjen v Prlekiji, Slovenskh Goricah in v Halozah. V Prlekiji se ga svečano postavlja na Marijin praznik 15. 8. ob glasbi in vinu.
Le kdo ne pozna zaseke, tunke in domači kruh iz krušne peči?
Pohodnih poti je veliko po ravninskem delu gričevnatem pobočju. Ko pa ste potrebni okrepčila, vas pot vedno pripelje do prijaznih ljudi.
Čudovito kolesarjenje od Goričkih klančkov preko ravninskih delov do Jeruzalemskih gričkov.
Sončnice vas pozdravljajo marsikje v Prlekiji in Prekmurju, saj je tukaj poleg Primorja največ sonca.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih v hotelu Magal Maradiso Hotel by Aminess v Njivicah na Krku
Otrok do 10. leta gratis!
Morski oddih v Poreču, v krasnih apartmajih Diamant Residence 3*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sproščujoč mini termalni oddih za 2 v Biotermah!
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije.
Nepozabno doživetje v Plavo Nebo Istra Resort
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini, preverite med dodatnimi možnostmi!