- Potovanja (509)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Prvomajske počitnice
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!
Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.
2-dnevni izlet v Firence in biseri Toskane z goHolidays!
Obiščite mesta polna zgodovinskih in kulturnih znamenitosti! Ne spreglejte vseh razpoložljivih terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Unescova mesta in gradovi južne Češke z goHolidays!
Nepozaben izlet po starih mestih južne Češke! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Avtobusni izlet v zloglasni Auschwitz in kraljevi Krakov z goHolidays
Namestitev v hotelu v strogem centru mesta! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
Prvi maj in konec šole v zlati Pragi! 2-dnevni avtobusni izlet z goHolidays
Začutite svetovljanski utrip in občudujte sijajno gotsko arhitekturo! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Cesarski Dunaj + možnost obiska ZOO z goHolidays!
Otroci do 18. leta 5 € popusta pri plačilu prijavnine!
San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!
Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Ostali hoteli
Super cena za izlet v zlato Prago! Dvodnevna jesenska Praga vključuje prevoz s sodobnim turističnim avtobusom po programu, 1x nočitev z zajtrkom v dvoposteljni sobi TWC v hotelu 3*, zunanje oglede po programu in slovensko vodenje. Termin odhoda 25./26. 10. 2014, odhod iz LJ, MB in CE!
Pri ponudbi lahko izberete tudi termin 31. 10./1. 11. 2014 za isto ceno!
Prvi dan
Odhod avtobusa iz Slovenije ob 1.00. Vožnja mimo Dunaja proti Češki. V zlato mesto boste prispeli v poznih dopoldanskih urah. Čas za raziskovanje mestnega vrveža, ki mu dajejo pečat poulični umetniki, obiskovalci iz vsega sveta, dišeče klobasice in inovativni prodajalci vstopnic na različne predstave.
Najprej se boste podali na sprehod po starem delu mesta, kjer boste videli Vaclavov trg, Staromestni trg z znamenito Astronomsko uro, spomenik Janu Husu in legendarno Tynsko cerkev. Po zaviti in slikoviti Karlovi ulici se boste odpravili do najlepšega mostu na svetu Karlovega mosta in se čudili prelepem pogledu na veličastne Hradčane na nasprotni strani reke Vltave. Morda boste naredili spominsko fotografijo pred kipom Jana Nepomuka.
Prosti čas za kosilo, samostojne oglede ali vrček okusnega češkega piva.
Popoldne namestitev v hotelu. V večernem času vas vabijo, da se z njimi odpravite v eno izmed pravih praških pivnic, kjer boste preizkusili češko kulinariko in obvezno dodali kakšen vrček češkega piva. Nočitev.
Drugi dan
Po zajtrku prosti čas za zadnje nakupe.
Malo po poldnevu se lahko odpravite z na Praški grad oz. Hradčane, ki velja za največjega na svetu. Sprehodili se boste po vseh dvoriščih, opazovali menjavo straže, videli predsedniško palačo, vstopili v osrednjo češko cerkev sv. Vida, ki je prava gotska mojstrovina in se čudili pravljični Zlati ulički – v eni izmed tamkajšnjih hišic je svoja dela nekaj časa ustvarjal tudi veliki pisatelj Franz Kafka. Če bo letni čas dopuščal, boste pokukali tudi na Plečnikov vrt in Kraljevske vrtove.
Popoldne boste Prago zapustili se podali na pot proti domu, kamor boste prispeli okrog polnoči ali malce po njej.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Oddih na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Morski oddih v bližini Poreča, v mobilnih hiškah Santa Marina Kamp 5*!
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sproščen oddih v dvoje s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava
Uživajte v termalnih bazenih!
Krasen družinski oddih s polpenzionom v San Marino Resortu v Loparju na Rabu
Zabavne počitnice poleg veličastne peščene Rajske plaže, dolge 1500 m! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!