8-dnevne pocitnice v apartmajih Rubinic! | 1nadan.si

Dalmacija jeseni! - 52 % na 8-dnevne počitnice na Hvaru za 2 osebi: 7x nočitev v apartmaju 2+1 Rubinić v Jelsi! 1 otrok do 11,99 let biva gratis!

Pri ponudbi lahko izberete tudi 8-dnevni najem apartmaja 2+2 ali 4+0 za 209 €.

8-dnevne pocitnice v apartmajih Rubinic!
8-dnevne pocitnice v apartmajih Rubinic!
8-dnevne pocitnice v apartmajih Rubinic!
8-dnevne pocitnice v apartmajih Rubinic!
169,00€
    Kupi kupon
Vrednost:
350,00 €
-52%
Prihranek:
181,00 €
 
 

Le 27 km vzhodno od mesta Hvar, na severni obali otoka, se nahaja Jelsa, manjši ribiški kraj. Čeprav ponudba proizvodov kot tudi kvaliteta uslug parirata tistim v mestu Hvar, so cene v Jelsi nižje. To se predvsem nanaša na cene v restavracijah, barih in klubih.

Apartma (2+1) 30 m2, primeren za 2 do 3 osebe se nahaja v drugem nadstropju in udi vso potrebno ugodje za idealne počitnice. Apartma ima tudi balkon, ki je prijeten za druženje. Prijetna okolica z značilno mediteransko klimo vam bo zagotovila, da se boste popolnoma sprostili.
Apartma ima:
- spalnico z zakonsko posteljo in pomožnim ležiščem
- dnevno sobo s televizijo in wi-fi internetom ter kuhinjo
- lastno kopalnico
Oprema apartmaja:
- kuhinja je opremljena standardno: hladilnik s skrinjo, 2 električni plošči za kuhanje, pomivalni stroj, pribor. Apartma ima tudi klimo.

Jelsa, čista, prijazna, naklonjena gostom, turistom in popotnikom. Okrog nje se nahajata dva najvišja otoška vrhova - na zahodu Sv. Nikola, na vzhodu Hum. Na jugu je obkrožena s hribi: Vrh, Samotorac in Gozd, a na severni strani je hribček Biokovo ščiti od severnih vetrov.
Začetki turizma na otoku segajo v daljno preteklost, v doba antike in srednjega veka, kar nam dokazuje vilae rusticae, katere ostanke najdemo na območju celotnega Hvarskega polja kot gospodarske in počitniške objekte. Občina Jelsa in otok sta bogata s številnimi kulturno-zgodovinskimi spomeniki, ki se nahajajo v cerkvah, parkih, na poljih, v jamah, na trgih ipd. Področje občine Jelsa, kot tudi celoten otok Hvar ima bogato razvedeno obalo s pripadajočimi otočki, veliko število zalivov in rtov, kjer obiskovalec lahko občuti resnično ugodje in mir. Zalivi in rti so izjemno ugodni in primerni za sončenje in kopanje – pesek, proden ali kamen ter velike, bele, ravne skale ob gostem borovem gozdu in vedno prijetni nežni vetrič ponujajo turistom osvežitev in senco, ki sta tako pomembni v času velikih vročin.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Prevalje, Slovenija

Wellness paket v prijetni nastanitvi Hober na Koroškem

Otrok do 6 let gratis! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Bovec, Slovenija

Popoln oddih v apartmajski hiši BOVEC Holiday House

Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Velika Planina, Slovenija

Popoln oddih v koči Neža ali Korošica na Veliki Planini

Odpravite se v objem narave, na nadmorsko višino 1615 metrov, v pravljično planinsko vasico!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju

Krasen zimski oddih ob morju!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Topolšica, Slovenija

Zimske termalne počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica

1. otrok do 4,99 in 2. otrok do 9,99 GRATIS! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 194,00 € do polne cene (242,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

5-ZVEZDIČNI ODDIH s polpenzionom v hotelu Slovenija 5* v Portorožu

Obala vas vabi na prestižni oddih! Vrednost kupona je 39,00 €. Razliko 221,00 € do polne cene (260,00 €) plačate direktno ponudniku.